velkoobchod

Chcete objednat větší množství frisbee disku? Hrajete ve škole? nebo na táboře? Hledáte dodavatele stále oblíbenějších ? létajících disků pro Váš obchod nebo chcete obdarovat Vaš?e zákazníky a obchodní partnery netradičním reklamním dárkem?

Máme pro Vás řešení í pro všechny možné i nemožné příležitosti. Neváhejte nás kontaktovat s Vaším přáním a my připravíme řešení na míru. Velké množství disků máme skladem, nebo je pro Vás vyrobíme ve Vámi vybraných barvách podle Vašich požadavků. Cena se samozřejmě odvíjí od velikosti zakázky, nicméně velkoobchodní slevu získáte již od nákupu 10 kusu. Zajímavé podmínky nabízíme i školám a dalším dětským zájmovým organizacím jako je skaut, pionýr atd.

Motivy na discích jsou realizovány formou tisku na pruhlednou nebo barevnou vysoce kvalitní samolepící folii, který zajišťujeme vlastními silami, a díky tomu Vám nabízíme zhotovení motivu podle Vašeho přání. Natisknout je možné prakticky cokoliv od Vašeho firemního loga až po oblíbené ornamenty. Je to pouze na Vás.

Disky jsou jednotlivě baleny v hnědých kartonových krabičkách (podobné jako krabičky na pizzu). V těchto krabičkách disky zasíláme i poštou . Na přání jsme schopni disky zabalit například do pytlíku s reklamním ?štítkem pro zavěšení na prodejním stojanu.

Větší objednávky řešíme individuálně. Kontaktujte nás.
BOCCA - ČESKÝ DISK ZA KAŽDOU CENU | www.bocca.cz